1 lipca 2014 wprowadziliśmy się na Górczewską 13. Teraz to miejsce zupełnie inne. Wewnątrz nijak nie przypomina charakterem i atmosferą miejsca, które zastaliśmy 3 lata temu. Było upalnie, w szkole uczyło się wtedy kilkunastu uczniów, a nauczycieli było mniej niż 10.

Na początku września mieli pojawić się uczniowie, a my musieliśmy zrobić z tego pobojowiska miejsce do nauki. Zanim w sierpniu pojawiła się ekipa fachowców do pracy zabrały się Justyna Huszał, Ola Okołów, Ola Skorupa  i przede wszystkim Beata Staniszewska. Czuliśmy się trochę jak koloniści zajmujący opuszczone tereny.

Teraz wiemy, że było warto. Warto jest również popatrzeć, od czasu do czasu na te zdjęcia, by przypomnieć sobie skąd idziemy. Obecnie również w ADE trwają prace remontowe. Chcemy przede wszystkim posprzątać, naprawić to, co zostało zepsute i zakupić trochę potrzebnego sprzętu.

-------------------------------

Polecamy także