Co piątek mentorzy i dyrektor piszą listy do rodziców. Poniżej zamieszczamy fragmenty tych listów. Wybieramy takie fragmenty, które pokazują jak pracujemy i jacy jesteśmy.

Siedzę i myślę…o czym dziś do Państwa napisać… Dzisiaj się wzruszyłam. Nie chodzi o bal, czy też przepiękne stroje, a o pożegnanie. Jeden z uczniów wychodząc z klasy bardzo czule z miłymi życzeniami pożegnał nas. To o czymś świadczy, prawda? Państwa dzieci w różny sposób spędzają ferie, wyjazdy, zimowiska itp. Ważne jest to byśmy w tym czasie odpoczęli.

Odpoczęli od nadmiaru bodźców, emocji. Odpoczynek jest rzeczą potrzebną w naszym życiu. Nie tylko w życiu dorosłych ale i dzieci. A jak się najlepiej odpoczywa? Na to pytanie Państwa dzieci odpowiedziały prawie jednoznacznie- najlepiej odpoczywa się z rodzicami. To był kolejny powód do wzruszenia. To kolejny dowód na to jak bardzo ważna jest więź miedzy rodzicem a dzieckiem. Szanowni Państwo, dzięki Wam ukształtowali się Ci młodzi ludzie. Nikt nie jest idealny. Czasem zdarzają się błędy, ale czy istnieje ktoś kto ich nie popełnia? Nie ma czasu na przejmowanie się tym. Idźmy do przodu!

W tym liście nie napiszę o tym co robiliśmy pod względem edukacyjnym…nie dlatego, że nie miałabym o czym napisać, jednak chciałabym by te nadchodzące dwa tygodnie nie kręciły się wokół mnożenia, dzielenia a np. wokół sprawdzania polecanych atrakcji w Warszawie, lepienia bałwana, rzucania śnieżkami czy zjeżdżania na workach do śmieci (to tak w nawiązaniu do jednego WFu). 

Pan Michał jako DJ w czasie kearanawałowej, która odbyła się w ostatnim dniu przed feriami

Szanowni Państwo, zarówno Wam jak i dzieciom,  życzę niezapomnianych wrażeń, duużo śniegu, miłości, radości, samych pozytywnych zdarzeń oraz duużo dużo ciepła rodzinnego, a przede wszystkim tego upragnionego odpoczynku. 

-------------------------------

Polecamy także