Dołącz do kadry

Akademia Dobrej Edukacji  im. Gen. J. Sowińskiego w Warszawie nieustannie się doskonali – prowadzimy Szkołę Podstawową i Liceum, planujemy rozwój, odpowiadamy na nadchodzące potrzeby i reagujemy na wyzwania, z jakimi przychodzi mierzyć się współczesnej edukacji.

Grono współpracujących z nami specjalistów i specjalistek stale się powiększa. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli w tej chwili nie znalazł_ś ogłoszenia dotyczącego stanowiska, które Cię interesuje, a czujesz, że jest Ci po drodze z Dobrą Edukacją, prześlij nam swoje CV już teraz.

Obiecujemy, że odezwiemy się, gdy tylko otworzy się rekrutacja na odpowiednie stanowisko.

Poszukujemy osób, które łączą najwyższe kompetencje dotyczące pracy na danym stanowisku z pasją do edukacji i rozwoju.

Oczekujemy od siebie i innych: dbałości o budowanie relacji, odwagi i pomysłowości, otwartości na samodoskonalenie się i zwinnego reagowania na zmiany.

Zostań #strażnikiem_dobrej_edukacji. Twórz z nami, tu i teraz, szkołę przyszłości.
Czekamy na Ciebie!

rekrutacja.adewawa@dobraedukacja.edu.pl